BEN BİR KEDİYİM HÂLÂ YAŞIYOR

0
60

1993 yılında Alfa Basım Yayın tarafından yayımlanan Ben Bir Kediyim’e sanal satış sitesi “gittigidiyor”da rastlamak ilginç bir deneyim oldu.

Ben Bir Kediyim kitapçılara dağıtılıp raflara çıkan bir kitap olamadı. O dönemde İstanbul Cağaloğlu’nda, İstanbul Üniversitesi’nin önünde sergi açan kitapçılar tarafından satıldıysa da kaç kişiye ulaştığı muamma.

Ama işte, bu olumsuz duruma karşın Ben Bir Kediyim’in en azından bir kopyası aradaki 25 yıllık zamanı aşıp günümüze gelmeyi başarmış. Her ne kadar tanıtımda yazan “yeni gibi” ibaresi kitabın “okunmadığına” dair bir işaretse de kendimi üzecek bir çıkarım yapmayı ısrarla reddediyorum 🙂

Bu yazının en altında satış sayfasının bağlantısı da yer alıyor. Tıkladığınızda kitap halen satılmamışsa sayfaya erişebilirsiniz. Olur a, tutun ki kitap alıcısını buldu, o zaman da hemen alta eklediğim görsele bakarak haberle ilgili kanıtıma erişebilirsiniz 🙂

İlgili satış sayfası için TIKLAYINIZ.

 

DÜZENLEME (22 HAZİRAN 2018)

Yukarıda verdiğim bağlantıya tıklarsanız şöyle bir görüntüyle karşılaşacaksınız:

Bu da demektir ki kitabın Gitti Gidiyor’daki kopyası ya satıldı ya da yayından çekildi.

Telaşa mahal yok 🙂

Nadir Kitap sitesinde de bir adet Ben Bir Kediyim olduğunu keşfettim. Sahhaf Mısra’nın listelediği kitabın ekran görünümü aşağıda. Satın almak için sayfayı ziyaret etmek isterseniz alttaki görsele veya BURAYA tıklayabilirsiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.